همه دولتها اشغالگرند!آنارشیسم تنها آلترناتیو موجود است

هر دولتی که شکل گرفته ، در پروسه شکل گیری یا با سرکوب مردم جامعه همراه بوده یا برای تثبیت خود متوسل به سرکوب مردم شده است یا برای کشور گشایی یا برای جلوگیری از تجزیه حکومت خود دست به سرکوب و کشتار حتی گسترده زده است.(تاریخ گواه آن است )

همه دولتها اشغالگرند چراکه سرزمین مردم کشورهای جهان  را اشغال کرده اند و با دستگاه های پلیس ، زندان ، ارتش ،سازمان های امنیتی ، قوه قضائیه  و با همه دیگر نهاد ها و ابزار سرکوب بر مردم حکومت می کنند و مشغول به غارت ثروت ملی و چپاول سرمایه عمومی مردم هستند.

بنابراین یک دولتی از دولتی دیگر اشغالگرتر نیست و همه اشغالگرند ، (همانطور که بزرگترین تروریسم ، تروریسم دولتی است و ابعاد ترور و کشتار دولتها با هیچ فرد یا گروه تروریستی قابل مقایسه نیست ) و حکومتی که به همه مردم باید تعلق داشته باشد را در انحصار خود قرار داده اند و خود را صاحب جان و مال مردم می دانند.

قوانین دولتها نه برای رفاه و جهت رفاه عمومی بلکه برای چگونه حکومت کردن و غارت کردن ثروت متعلق به مردم است.قوانینی که توسط حکومتگران تدوین و تنظیم می شود در جهت منافع دولت حاکم و نهاد های وابسته به آن است و نه لزوما در جهت مناقع عموم مردم بالاخص مردم ستمدیده و محروم که در فقر و فلاکت با رنج و عذاب زنده اند.

هیچ نظارتی از طرف مردم بر دولتها وجود ندارد و از حقایق پشت پرده سیاستمداران ، قدرتمندان و نهادهای امنیتی و جاسوسی آنها بی اطلاع هستند و حکومتها به طور کامل مردم را تحت نظارت و جاسوسی خود قرار می دهند. (استناد به افشاگری های ویکی لیکس )

پاینوشت : #آنارشیسم_تنها_آلترناتیو_ممکن_است

این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s